Hazır Prefabrik Ev Nedir?

Hazır Prefabrik Ev Nedir?

Yaşamak dediğimizde aklımıza ilk gelen içerisinde ömrümüzü geçirdiğimiz, hayatımızın 4/3’ünü kapsayan evlerimiz gelmektedir. Evlerimiz dediğimizde ise konfor ve görsel fikirler aklımızda çağrışım yapmaktadır. Ancak bazen, hem ekonomik nedenlerden hem iş hayatından hem de içerisinde bulunduğumuz diğer etkenler dolayı ev sahibi olamayabiliriz. Ancak, hazır prefabrik evler bu noktada devreye giren ve kısa sürede büyük vaatler sağlayan yapılar olarak hayatımızda yer edinmiş durumdadır. Türkiye’nin gözbebeği İzmir’de İzmir prefabrik ev üretim fabrikası olarak bu işi üstlenen firmamız, hem herkesi ev sahibi yapmaktadır hem de ekonomik çözümler ile her bütçeye hitap etmektedir. Sizleri bilgilendireceğimiz makalemize geçmeden önce, ilk olarak sorumuzun cevabını verelim.

Hazır Prefabrik Ev Nedir?

Hazır prefabrik ev, farklı tasarım modellerine bağlı kalmaksızın içerisinde kullanılan malzemelerin markasını ve kalitesini değiştirmeksizin ve metre karesinin ne kadar arttırılacağına bakılmaksızın standart olarak üretilen prefabrik evlerdir. Peki standart olarak üretilen prefabrik ev nedir? Dediğinizi duyar gibiyiz. O halde devam edelim. Standart olarak üretilen prefabrik ev ise, sabit 42 metre kare olarak üretilir ve üretilen bütün evlerin modelleri aynıdır. Dolayısı ile içerisinde kullanılan malzemelerin (mutfak dolapları, parke, banyo, tuvalet, duşa kabin, oda kapıları, çelik kapı) markası da, kalitesi de aynıdır. Durumun böyle olması sabit bir fiyat ortaya çıkartır ve prefabrik ev yaptırmayı düşünen müşteriler ekstra yüksek fiyatlar ile karşılaşmak zorunda kalmazlar. Ancak, üretilen bütün prefabrik evler hazır olarak üretilmezler ve hazır prefabrik ev kategorisine girmeyen evler tamamen müşterilerin istediği şekilde hayata geçmiş olur. Yani, evin tasarımı, içerisinde kullanılacak malzemelerin kalitesi ve markası, oda sayısı, metre kare büyüklüğü ve odaların nerede olacağı gibi önemli etkenler tamamen müşterinin istekleri doğrultusunda gerçekleşir. Hazır prefabrik evler ile kişiye özel olarak üretilen prefabrik evler arasında ki en önemli fark bunlardır ve az önce de belirttiğimiz gibi, hazır prefabrik evler sabit fiyat seçenekleri sunarken kişiye özel olarak üretilen prefabrik evler sabit fiyat seçenekleri sunmazlar. Fiyatlar istenilen tasarıma göre ve kullanılacak malzeme kalitesine göre mutlaka ve mutlaka değişkenlik gösterecektir. Prefabrik evler en az 15 bin TL’den başlayıp 600 bin TL’ye kadar yükselerek fiyat olarak değişkenlik göstermektedir ve ev yaptırmayı düşünen bütün müşterilerin ekonomisine rahatlıkla cevap vermektedir.

Prefabrik ev modellerimizi sitemizden rahatça inceleyebileceğiniz prefabrik ev projelerimiz, hizmette kalite adı altında değerli müşterilerimize üretim gerçekleştirmek için bulunmaktadır. Dünya genelinde ve ülkemizde prefabrik ev trendlerini takip eden ve kendisini her geçen gün güncelleyen firmamız, İzmir prefabrik ev kategorisinde hizmet vermektedir. Eğer sizlerde prefabrik ev yaptırmak istiyorsanız ve araştırma içerisindeyseniz bizlerle iletişim kurmadan prefabrik ev almayın. Bizlere, web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan veya yazılı olan mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Yetkili Prefabrik / İzmir prefabrik ev imalatı

Facebook Sayfamıza Giderek Üretimlerimizden Haberdar Olmak İçin Tıklayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilen Gönderiler

Aranacak Kelime