İzmir Prefabrik Ev Ayrıcalığı

İzmir Prefabrik Ev Ayrıcalığı

İzmir Prefabrik Ev Ayrıcalığı

Türkiye’nin yeni yaşam alanı olarak görülen ve oldukça tercih edilen prefabrik yapılar, normal bir binanın verdiği verimi vermektedir ve beton bir bina kadar da sağlamdır. 10 şiddetinde depreme ve esecek çok kuvvetli rüzgara bile dayanıklı olan prefabrik yapılar, bu sebepten dolayı günümüzde en çok temeli atılan yapılar arasına girmeyi başarmıştır.

Prefabrik ev, sağlamlık ve dayanıklıklarından ziyade üretiminde barındırdığı onlarca farklı tasarım modelleri ile de  dışarıdan bakıldığında beton bir bina kadar estetik ve şık durmaktadır. Şömine, garaj, elektrikli panjur ve daha fazla özelliği içerisine sığdırabilen prefabrik evler, bu yüzden de oldukça tercih edilmektedir.

İzmir Prefabrik Ev Ayrıcalığı Nedir?

Türkiye genelinde oldukça fazla prefabrik ev üreticisi olsa da, genel olarak en kaliteli ve en düzgün işçilik İzmir prefabrik ev üreticilerinden çıkmaktadır. Piyasada barınan ve bu zamana kadar bir çok iş yapıp isim yapmış diğer firmalar ise genelde ortaya sadece yapıyı çıkartır ve bir yapıda olması zorunlu olan kullanım alanlarını (merdiven, mermer veya parke, mutfak, banyo) prefabrik evi yaptıracak kişiye ekstra fiyat olarak yansıtırlar. Oysa durum İzmir’de farklıdır. Prefabrik ev piyasası İzmir’de diğer şehirlere göre daha yüksektir ve hemen hemen her yerde prefabrik evler göze çarpmaktadır. İzmir prefabrik ev üreticileri müşterilerin talepleri doğrultusunda hareket ederler ve bir yapının içerisinde barındırması zorunlu olan kullanım alanlarını ekstra fiyat olarak müşteriye yansıtmazlar. Evin tesliminde her şey içerisine inşa edilmiş olur. Ayrıca, kullanılan malzemenin kalitesi ve sağlamlığı da önemli bir diğer konudur. Üreticiler müşterilerine doğabilecek olumsuz bir durumda ise garanti vermektedirler. Bu yüzden hem teslim aşamasında hem de teslim sonrasında müşteriler karşılarında bir yetkili ve görüşecek kişiyi bulmuş olurlar. İzmir, bu yüzden prefabrik ev konusunda diğer şehirlere göre daha ileridedir ve ayrıcalığı bu yüzden ön plana çıkmaktadır.

Facebook Sayfamıza Giderek Üretimlerimizden Haberdar Olmak İçin Tıklayabilirsiniz.

 

2 Comments

  1. Merhaba. Ben Edirneliyim. Edirneye kurulumunuz mümkün mü?

  2. İyi bir piyasa araştırmasından sonra ortaya çıkan sonuç kime yaptıracağım oluyor. Bakalım zaman ne getirir sizinle de irtibat kuracağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilen Gönderiler

Aranacak Kelime