Prefabrik Evde Müşteriye Düşen Konular

Prefabrik Evde Müşteriye Düşen Konular

İdeal bir prefabrik ev, müşterilerin istemiş olduğu prefabrik evlerin kurulacağı alanın iklim şartları göz önünde bulundurularak ve statik hesaplamaları yapılarak, elde edilen hesaplamalar sonucunda üretimi komple galvaniz profil ve kaynaksız yapı teknolojisi yardımı ile yapılmak suretiyle hayata geçer. %100 müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan İzmir prefabrik ev fabrikaları ve diğer prefabrik ev fabrikaları kendilerine düşen kısımları eksiksiz olarak yerine getirirler. Ancak, prefabrik ev yaptıracak kişilerinde yapması gereken bazı şeyler vardır. Peki prefabrik ev yaptıracak müşterilerin yapması gerekenler nelerdir? Bu makalemizde size bunu anlatacağız.

İzmir prefabrik ev üreticisi ve imalatçısı olan firmamız, kendisini müşterilerini bilgilendirme konusunda zorunlu hissetmektedir. Prefabrik ev yaptıracak müşterinin ilk olarak bilmesi gereken konu, prefabrik evin yapılacağı alanın üzerine en az 30cm yüksekliğinde su basmanı için beton atılması gerektiğidir ve gereken çevre ve hafriyat düzenlemelerinin yapılması gerektiğidir. Bu iki unsur müşteriye aittir ve prefabrik evi yaptıracak müşteri kurulum yapılacak alana beton attırıp gerekli çevre işlerini tamamlamalıdır. Buna ek olarak, pencerelerin takılması, tavan yalıtımı ve tavan kaplamasının yapılması, dış çelik kapının takılması, oda kapılarının takılması, evin içinin ve dışının boyanması, aynı zamanda çatının yapılması tamamen firmamıza aittir.

Aynı zamanda üretimini ve kurulumunu gerçekleştirdiğimiz prefabrik evlerin teslim aşamasında kablolama işlemleri, prizlerin ayarlanması, bina içi elektrik tesisatının kurulması, sıhhi tesisatın çekilmesi, ve vitrifiye malzemelerinin montajı (klozet, duşa kabin, lavabo, parke, mermer), kurulum yapılacak alana prefabrik evin nakliye olması, duvar kaplama işlemlerinin yapılması, mutfak ve banyo dolaplarının takılması firmamızın sorumluluğunda olan bir diğer konudur.

Prefabrik ev yaptıracak müşterilerin sorumluluğunda olan bir diğer konu ise, işçilerin çalışma aşamasında (eğer müşteri isterse) yeme ve içme ihtiyaçlarını karşılamaları ve rahat çalışma ortamı sunmalarıdır. Eğer gerekli izinler alındıysa ve yukarıda yazmış olduğumuz unsurlar müşteri tarafından yerine getirilmiş ise prefabrik evin yapılması konusunda herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Özet olarak, prefabrik ev yaptıracak müşteriler kurulumun yapılacağı alana beton attırmalıdır ve gerekli çevre işlerini yapmalıdır. Geriye kalan seçenekleri firmamız halledecektir.

Facebook Sayfamıza Giderek Üretimlerimizden Haberdar Olmak İçin Tıklayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilen Gönderiler

Aranacak Kelime