Prefabrik Evler Depreme ve Rüzgara Karşı Dayanıklı mıdır?

Prefabrik Evler Depreme ve Rüzgara Karşı Dayanıklı mıdır?

Üretmiş olduğumuz prefabrik evlerimizde kullandığımız ana malzeme Betopan’dır. Kullanmış olduğumuz bu Betopan malzeme, çevremizde görmüş olduğumuz yüksek katlı binalarda da kullanılmaktadır. Prefabrik ev yaptırmayı düşünen müşterimizin esas bilmesini istediğimiz ise, prefabrik evlerin yüksek katlı bir bina kadar sağlam olduğu ve büyük bir felaket olmadığı sürece yapısının bozulmayacağıdır.

Yetkili Prefabrik, İzmir prefabrik ev üreticisi olarak üretmiş olduğu prefabrik evlerde kullandığı malzemeler için doğa şartlarına karşı 50 yıl garanti vermektedir. Üretmiş olduğumuz prefabrik evler, ülkemizin doğu tarafı ve batı tarafı dahil olmak üzere bulunan iklim şartlarına karşı herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Ayrıca, müşterimiz dilerse kullanılan malzemenin markası da değişebilir. Bizim için esas önemli olan, müşterimizin taleplerine %100 olumlu yanıt verip, kaliteli bir işçilik ortaya çıkartmaktır.

Prefabrik Evler Depreme Dayanıklı mıdır?

Yetkili Prefabrik olarak ilk düşüncemiz, her şeyden önce  imalatını gerçekleştirdiğimiz prefabrik evlerin dayanıklılığının en sağlam şekilde olmasıdır ve insan sağlığına kesinlikle bir zarar gelmemesidir. Bizlerin, İzmir prefabrik ev üreticisi olarak ürettiğimiz prefabrik evlerin depreme karşı verdiği garanti ise 10 şiddetinde bir depreme dahi dayanıklı olduğudur.  Özet olarak ise, üretilen prefabrik evlerde kullanılan malzemeler depreme karşı dayanıklıdır ve kolay kolay yapıları bozulmaz.

Facebook Sayfamıza Giderek Üretimlerimizden Haberdar Olmak İçin Tıklayabilirsiniz.

One Comments

  1. Disardan bakildigi zaman dayaniksiz gibi duruyo ama prefabrik ev icine girme firsatim oldu hakikaten insana guven veriyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilen Gönderiler

Aranacak Kelime