Prefabrik Evler Taşınabilir mi?

Prefabrik Evler Taşınabilir mi?

Prefabrik evler, yapısından dolayı hem üretim aşamasında hem de kurulum aşamasında üreticilere zamandan ciddi bir şekilde tasarruf ettirmektedir. Yüksek katlı bir binanın temeli atıldığı gibi temeli atılmaz ve bu sayede de yer değişimlerine müsait olur. Üretim aşamasında tuğla kullanılmaz (kısmen de olsa kullanılması gerektiği durumlar olabilir) ve bu sayede yapının tamamında çimentoya gerek kalmamış olur. Tamamında çimento kullanılan yapılar bilindiği üzere kepçe yardımıyla müdahaleye açık bir duruma gelmiş olur.

Prefabrik Evler Sökülüp Başka Bir Yere Kurulur mu?

Evet. Prefabrik evler kurulumu yapıldıktan sonra ev sahibi tarafından başka bir arsaya veya şehir dışına taşınmak isterse yeni yerine kurulabilir. Ancak, prefabrik ev sahibi olacakların bu konuda dikkat etmesi gereken en önemli konu ise her firma ile çalışılmaması gerektiğidir. Herhangi bir nakliye firması ile anlaşılabilir ancak taşıma sırasında eve bir zarar gelebilir ve nakliye firması zararı kabul etmeyebilir. En sağlıklı ve pürüzsüz çözüm ise prefabrik evi hangi firma yaptıysa o firmaya nakliyesini yaptırtmaktır. İzmir prefabrik ev üreticileri ve diğer şehirlerde bulunan üreticiler de nakliye işlemini gerçekleştirmektedirler.

İzmir prefabrik ev üreticisi Yetkili Prefabrik olarak, ürettiğimiz yapıları ilerleyen zamanlarda taşıtmak isteyen müşterilerimiz olursa gerekli nakliye koşulları sağlandıktan sonra neresi olduğu önemli olmaksızın taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Facebook Sayfamıza Giderek Üretimlerimizden Haberdar Olmak İçin Tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilen Gönderiler

Aranacak Kelime