Prefabrik Modelleri Nelerdir?

Prefabrik Modelleri Nelerdir?

Prefabrik modeller, ilk olarak hangi yapıda üretileceği kararlaştırıldıktan sonra ortaya çıkmaktadır. Prefabrik yapıları yeni yaşam alanı olarak tercih eden müşterilerin ise, onlarca farklı tasarım modeli arasından istediğini seçme şansı bulunmaktadır.

Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik ev modelleri, adından da anlaşılacağı üzere prefabrik ev üretilen durumlarda ortaya çıkar. Prefabrik ev denilince akla direkt olarak tek katlı standart 42 metre kare prefabrik ev gelse de, daha büyük bir prefabrik ev üretilmesi mümkün. 100 metre kare veya 100 metre kareden daha büyük yapıların temeli de tabii ki atılabilir. Üretilecek prefabrik evin ilk olarak çizimi ortaya çıkartılır ve büyüklüğüne karar verildikten sonra tasarımına karar verilir. Tasarımın kararını ise evi hayata geçirtecek müşteri verir.

Dubleks Prefabrik Ev Modelleri

Dubleks prefabrik ev modelleri, standart bir prefabrik ev olmaktan ziyade özel tasarım prefabrik ev alanına girer ve adından da anlaşılacağı üzere en az 2 katlı olmak üzere temeli atılır. İstendiği taktirde içerisinde havuz, otopark, elektrikli panjur gibi özel yapıları barındırabilir. Dubleks prefabrik evlerin normal prefabrik evlere göre daha çok modeli bulunmaktadır ve uzaktan bakıldığında lüks bir villa gibi görüntü sergilerler.

Prefabrik Ofis Modelleri

Ofisler, hemen hemen herkesin evlerine nazaran daha çok zaman geçirdiği yaşam, üretim, fikir ve görüşme alanlarıdır. Durum böyle olunca estetik ön plana çıkmaktadır ve insanlar hem kendi içlerine sinen hem de dışarıdan bakıldığında gerçekten hayran bıraktıracak bir ofise sahip olmak isterler. Prefabrik ofis modelleri, kişinin istekleri doğrultusunda hayata geçirilebilir.

Yukarıda yazmış olduğumuz modeller temel modellerdir. İzmir prefabrik ev çeşitlerini araştırarak daha fazlasını bulabilirsiniz. Buna ek olarak, prefabrik ihtiyaç kabinleri, emzirme odaları, yemekhaneler, yatakhaneler de prefabrik olarak üretilebilir.

İzmir prefabrik ev üreticileri yukarıda yazan prefabrik ev modellerini üretmektedir ve istendiği taktirde hayata geçirmektedir.

Facebook Sayfamıza Giderek Üretimlerimizden Haberdar Olmak İçin Tıklayabilirsiniz.

 

One Comments

  1. Arazimde Prefabrik ev nasıl belediyeden ne izni olması gerekir vs vs nelerdir böle bi düşüncem vardır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilen Gönderiler

Aranacak Kelime