Prefabrik Evlerin Ne Farkı Var?

Prefabrik Evlerin Ne Farkı Var?

Prefabrik evleri diğer beton bina evlerden ayıran tek fark fiyatı dersek yanlış söylemiş olmayız. Biraz daha açıklayıcı olmak gerekirse, beton bir binanın temeli atılırken kullanılan malzemeler çimento ve tuğla oluyorken, prefabrik evlerin temeli atılırken çimento ve tuğla kullanılmaz. Böylece hem maliyet, hem de üretim zamanı minimum seviyeye inerek 10 gün içerisinde bitmesi mümkün bir hale gelir.

Üretilen prefabrik evler, normal bir ev gibi aktif yaşam alanıdır ve üretiminde kullanılan malzemeler kesinlikle çevre ve insan sağlığına zararlı malzemeler değildir. Prefabrik evlerde tıpkı normal evler gibi içlerinde mutfak, banyo, tuvalet, oturma odası, garaj, şömine ve bunun gibi diğer yaşam alanlarını barındırmaktadır. Hatta istendiği taktirde dubleks olarak üretebilirler ve alan genişliği tercihe göre yükseltilebilir.

Örneğin bir bağ eviniz var ve gittiğiniz zaman kalacak yeriniz olmadığı için geri dönmek zorunda kalıp işlerinizi yarım bırakmak durumunda kalıyorsunuz. Ancak bir ev yaptırma düşünceniz de var ve araştırma yaptığınızda yeni bir ev yaptırmanın ne kadar maliyetli olduğunu görüp vazgeçiyorsunuz. Acele etmeyin, hala eksik bir şeyler var. Eğer prefabrik evleri araştırmadıysanız ve bu konuda tam bir bilgi sahibi olmayıp yeni bir araştırmacıysanız sitemizde prefabrik evler ile ilgili tüm bilgileri rahatça bulabilirsiniz.

Neden prefabrik evleri tercih etmeliyim?

Prefabrik ev fiyatları neye göre değişir?

Prefabrik evler hakkında tüm merak edilenler. 

Prefabrik evler depreme ve rüzgara dayanıklı mıdır?

Prefabrik evlerin nakliyesi nasıl gerçekleşir?

Prefabrik evler sökülüp başka bir yere kurulabilir mi?

Prefabrik ev modelleri nelerdir?

İzmir prefabrik ev ayrıcalığı.

Yukarıda görmüş olduğunuz başlıklara tıklayarak aklınızda ki tüm sorulara rahatça cevap bulabilirsiniz. Yetkili Prefabrik, İzmir prefabrik ev imalatçısı ve üreticisi olarak İzmir’de prefabrik ev hizmeti vermektedir ve sağlam referansları ile ömür boyu kalıcı olma yolunda adım adım ilerlemektedir. 

Prefabrik evleri araştırdıktan sonra sizler de göreceksiniz ki, hem maliyet olarak hemde üretim zamanı olarak prefabrik evler aslında en doğru karar.

Prefabrik ev modellerimizi web sitemizde görebilirsiniz ve dilerseniz üretim fabrikamızı ziyaret edebilirsiniz. Üretim fabrikamıza gelmeyi düşünüyorsanız adresimiz;

Karacaoğlan Mahallesi, 6169. Sk. No:20D, 35070 Bornova/İzmir 

Facebook Sayfamıza Giderek Üretimlerimizden Haberdar Olmak İçin Tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilen Gönderiler

Aranacak Kelime